TESLİMAT, ÖDEME VE GÜVENLİK

1. TESLİMAT :

Sitenin ‘Şartlar ve Koşullar‘ sayfasında yer alan tüm sözleşmenin ana madde ve alt maddelerden oluşan şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş etmiş sayılır.

2. ÖDEME SEÇENEKLERİ

maingoweb.com’dan ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

2.1. Banka Havalesi veya EFT ile Ödeme :

2.1. maingoweb.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini havale / EFT ile yapabilirsiniz.
2.2. Bunun için siparişinizi oluştururken havale / EFT ile ödeme adımında istediğiniz bankayı seçip siparişinizi tamamlayınız.
2.3. Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştiriniz.

2.4. Havale işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gerekenler:

Ödeme aşamasında seçtiğiniz banka da, maingoweb.com’un banka bilgilerini sipariş tamamladığınızda size verilecektir, ilgili hesap numarasına veya IBAN’ına para transferini gerçekleştirmelisiniz.
Açıklama alanına sipariş numaranızı yazmalısınız.
Kargo ücreti dahil tam sipariş tutarınız kadar transfer yapmalısınız.

2.5. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır.
2.6. Bankanız, bu işlem için işlem ücreti alabilir.

2.2. Kredi Kartı ile Ödeme:

Sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Üye kaydı sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz ve ödeme için verdiğiniz kredi kartı bilgilerinizin korunması amacıyla sağlanan güvenlik, finansal bilgilerinizin sitemiz çalışanları dahil, üçüncü şahıslarla paylaşımına hiçbir şekilde izin vermez. Sitemizde müşterilerimizin kredi kartlarından yapılan tahsilatlar PAYTR sanal pos sistemi üzerinden gerçekleşmektedir.

Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş., 26 Nisan 2016 itibari ile 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

2.2.1. Ödeme Güvenliği
PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

2.2.2. Sahtecilik Önleme
Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

2.2.3. Kart Güvenliği
PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır. 03/07/2023

Shopping Cart
Scroll to Top