Hakkımızda

Profesyonel olmamıza rağmen her projeyi ilk işimiz gibi görüyoruz ve her projeye heyecan duyarak başlıyoruz… Sadece size özel tasarımlar yapıyoruz ve net çözümler üretiyoruz.

Web tasarımı konusunda İstanbul merkez başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmak üzere çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

  • Bir araya gelmek bir başlangıçtır.
  • Beraberliği sürdürmek bir ilerleme,
  • Beraber çalışmak gerçek başarıdır.
  • Haydi birlikte gerçek başarılara yelken açalım.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

MainGoWeb tüm bunları yaparken güvenliği asla ihmal etmez. En yüksek sunucu güvenlik tedbirlerinin yanında, tüm yazılımlarımız, yüksek güvenlik tedbirleri ile her hangi bir saldırı anında otomatik olarak alarma geçen, sitenizin ve bilgilerin- izin güvenliğini sağlayan özel MainGoWeb güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Her ay düzenli olarak, sunucularımız da yer alan tüm yazılımların oluşturduğu hatalar incelenmekte, muhtemel güvenlik açıkları ve yazılım hataları düzenli olarak giderilmektedir. İşi teslim edene kadar değil, yayın süresince de destek veriyoruz.

 

Müşterilerimizin Memnuniyeti; İşimizi doğru yaptığımıza olan inancımızı arttırmakta, sağlam ve kalıcı bir firma olma hedefimizde bize rehberlik etmektedir.

 

Misyonumuz
Ülkemizin bilişim alanında, yerli yazılım ihtiyaçları çerçevesinde, üniversite, özel sektör ve kamu sektörü işbirlikleri ile yenilikçi çözümler üreterek kurumlara en uygun çözümü sunmaktır.

Vizyonumuz
Yazılım tasarlama, geliştirme ve uygulama alanlarında sektörün önde gelen firmaları arasında olmaktır.

Hizmetlerimiz
Webtasarım, Webyazılım, Website Kurulumu, Hazır Web Sitesi, Eticaret Site Kurulumu, SEO