Teslimat, Ödeme, İade ve Değişim Koşulları

İşbu teslimat ve iade koşulları, www.maingoweb.com adresli internet sitesi üzerinde yayınlanan hizmetleri sağlayıcı “MainGoWeb” olarak, www.maingoweb.com internet sitesi üzerinden hizmet alan ve kayıt olmuş tüm müşteri ve kullanıcılar “müşteri” olarak, www.maingoweb.com adresli internet sitesi de “site” olarak anılacaktır.

www.maingoweb.com sitesine üye olan herkes yada misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin tüm maddelerini kabul etmiş sayılır.

Not: Bazı hizmetler, tüm koşullar altında para iadesi yapılamayan bazı ürünler dahil olmak üzere bu ürünlerle ilişkili para iadesi için farklı politikalara veya gereksinimlere sahip olabilir. Bu tür hizmetler için geçerli olan para iadesi şartları için lütfen aşağıya bakınız.

TESLİMAT BİLGİLERİ

 • MainGoWeb’den satın alacağınız hizmet hazır bir web sitesi paketiyse 1-2 iş günü içinde kurulumu yapılıp teslim edilir.
 • Tüm Ürünlerimizde KDV Dahildir  ve Teslimat online olarak  ( email ) ile yapılmaktadır. Faturanız adresinize postalanır.
 • Kurulum yapıldıktan sonra sitenize giriş bilgileriniz mail adresinize gönderilir.
 • Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılım olması durumunda ise satış sözleşmesinde yer alan teslimat tarihleri geçerlidir.
 • Web sitesi veya web yazılımının kurulumu MainGoWeb tarafından yapılır, müşteriye herhangi kaynak kod veya fiziksel ürün teslimatı yapılmaz.

ÖDEME VE GÜVENLİK

 • Üyelik sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla veya firmalarla paylaşılmaz,
 • Websitemizden ödemelerinizi Banka Havale/EFT yapabileceğiniz banka IBAN numaralarımız aşağıdaki gibidir. Ödeme sonrası mutlaka [email protected] email adresine dekontu gönderiniz, ödeme MainGoWeb  hesabına geçtiğinde ‘Teslimat Bilgileri’ başlığındaki hususlar işleme alınacaktır.
  QNB Finansbank IBAN: TR88 0011 1000 0000 0034 7742 97
  Türkiye İş Bankası IBAN: TR25 0006 4000 0016 2300 5763 47
  Garanti Bankası IBAN: TR58 0006 2000 7000 0006 6870 43
  Türkiye Ekonomi Bankası IBAN: TR54 0003 2000 0000 0049 4802 01
 • Ürün veya Hizmetlerimizi satın aldığınızda tarafımızdan aranacaksınız ve hizmetinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim alabilmeniz için sizinle iletişim kurulacak.

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

 1. Cayma hakkı ürün teslim edilene kadar olan süreyi kapsar, bu süre maksimum 2 gündür. MÜŞTERİ bu zamana kadar mazeretsiz cayma hakkını madde 3, madde 5 ve madde 10’a göre işlem yapma hakkı vardır.
 2. MÜŞTERİ ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün tarafında bir kusur yok ise, ürün iadesi mümkün değildir. Ürün satış sayfasında gösterilen DEMO adresinde bulunmayan bir kusur olması halinde, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen 14 (ondört) gün içeresinde madde 10’da belirtilen şartlara göre iade/değişim talebi açılmalıdır. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı yasa ile Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul eder.
 3. MainGoWeb tarafından sağlanan hazır paketlerin ayıp iddiası olması durumunda yapılacak olan uzman incelemesi neticesinde 14 (ondört) iş günü içerisinde kısmi iadesi yapılabilmektedir. Kısmi iade yapılmasının sebebi alan adı, hosting vb. gibi bir başka MÜŞTERİ’ye satışı yapılamayacak cinsten hizmetlerin olmasıdır. Kısmi iade (alan adı, hosting vb.) ücreti 30$ (Güncel TCMB TRY kuruna göre), satın alınan paket bedeli üzerinden düşülerek, madde 10’da istenilen bilgileri [email protected] adresine email kanalıyla gönderildiğinde, ödeme yapılan hesaba TRY (Türk Lirası) olarak iade edilecektir.
 4. MÜŞTERİ her zaman MainGoWeb’den hizmet almaktan vazgeçme, hizmetini iptal ettirme ve yayınını durdurma hakkında sahiptir. MÜŞTERİ’nin kullandığı hizmetle ilgili durdurma ve iptal talebinin ardından hizmetin aksaması veya verilerin kaybolmasından doğacak zararlardan MainGoWeb sorumlu değildir, tüm MÜŞTERİ’ler bunu bilerek durduma ve iptal talebi gönderir.
 5. MÜŞTERİ hizmet satın aldığı ‘hazır site paketi’ni aynı tutarda olan başka bir paketle bir defaya mahsus, değiştirme hakkına sahiptir. Değişimi mümkün mümkün olmayan alan adı ve hosting vb. hizmetlerin değişimi yapılmayacaktır.
 6. Satın alınan hizmet özel bir web sitesi, özel tema tasarımı veya web yazılımı ise MainGoWeb ayıbı gidermekle yükümlü olup, bu hizmetin iadesi mümkün değildir.
 7. MÜŞTERİ hesabına kredi olarak eklediği tutarların iadesini isteyemez. Bu tutarlar vergilendirildiğinden sadece MainGoWeb hizmetleri için kullanılabilir.
 8. Hazır paketlerde iadenin yapılabilmesi için adınıza/şirketinize düzenlenmiş olan faturanın ibrazı mecburidir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamaz.
 9. İade tutarı, MainGoWeb’in MÜŞTERİ’ye verdiği teknik destek ücreti, Alan Adı, Hosting, Havale/EFT ücretleri, KDV tutarı ve benzeri masraflar kesilerek müşterinin yaptığı aynı ödeme kanalı ile 14 (ondört) iş günü içinde geri ödenebilir. Müşteri farklı bir ödeme kanalıyla geri iade isteyemez.
 10. İade ve Değişim bildirimleri asağıdaki formatta [email protected] adresine gönderilmelidir. MainGoWeb iade için gerekli durumlarda kimlik fotokopisi isteyebilir.

  Ücret İadesi Başvuru Email Formatı :
  Sipariş numarası :
  Ad :
  Soyad :
  Firma Adı (varsa) :
  Sipariş E-Posta :
  Telefon Numarası :
  Iban No :
  Swift No (varsa) :
  Ücret İade Sebebi :
  Değişim İadesi Başvuru Email Formatı :
  Sipariş numarası :
  Ad :
  Soyad :
  Firma Adı (varsa) :
  Sipariş E-Posta :
  Telefon Numarası :
  Değişim Sebebi :

 11. Türkiye içi banka iadelerinde masrafsız bir şekilde iadeler gerçekleşmektedir. Yurt dışı swift yöntemi ile olan geri ödemelerde çıkacak masraf MÜŞTERİ’ye aittir.
 12. Sipariş iade süreci siparişin teslim edildiği gün/saat itibariyle başlar.
 13. Telefon ile sipariş iade veya değişim yapılmamaktadır. Sipariş iadesi/değişimi için madde 10 ‘daki adımlar uygulanmalıdır.